teatr horyzont image teatr horyzont image

Z myślą o Państwa wygodzie przygotowaliśmy naszą ofertę w dwóch formatach plików:

teatr horyzont image
format Microsoft Word (.docx)
teatr horyzont image
format Adobe Reader (.pdf)

Teatr HORYZONT

Agencja artystyczna "Horyzont" została założona we wrześniu 2009 roku przez aktorów zawodowych z długoletnim stażem scenicznym. Priorytetem naszej firmy jest wysoka jakość gry aktorskiej, niebanalna tematyka z przesłaniem edukacyjno - wychowawczym oraz dobra zabawa i zaangażowanie dzieci. Spektakle Teatru Horyzont charakteryzują się dynamicznymi, humorystycznymi tekstami i ciekawą akcją. Nasze przedstawienia wystawiane są w przedszkolach, szkołach, domach kultury oraz na imprezach plenerowych. Scenografia dostosowana jest do wielkości i rodzaju scen. Przedstawienia cieszą się bardzo dużym powodzeniem czego dowodem jest 1600 odbytych spektakli. Teatr Horyzont dedykuje swój program dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Barwne przedstawienia w formie bajek edukacyjnych uczą, wychowują i bawią.